Start
::Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu - VI Śpiewogranie w Ekonomiku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 02 marca 2015 09:55

Dnia 5 marca 2015 roku już po raz szósty odbędzie się konkurs muzyczny - "VI Śpiewo-granie w Ekonomiku”. Jego organizatorem jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 26 lutego 2015 r. Zespoły i soliści zaprezentują swoje programy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 ul. Łukasińskiego 8, a zwycięzcy zostaną uhonorowani nagrodami.

ORGANIZATORZY

Regulamin

Karta zgłoszenia

 
Comenius Day – piknik europejski w zamojskim Ekonomiku! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Szczuchniak   
poniedziałek, 22 czerwca 2015 07:36

Pod taką nazwą nauczyciele i uczniowie zamojskiego Ekonomika podsumowali dwuletni wielostronny międzynarodowy projekt pod nazwą Wartości demokratyczne a zróżnicowanie językowe (Democratic Values and Linguistic Diversity) realizowany w ramach Programu „Comenius – Uczenie się przez całe życie” organizując festyn oraz konferencję sprawozdawczą z realizacji projektu.

Imprezę otworzyła Dyrektor Szkoły, Pani Alicja Ciupa. Przywitała zebranych uczniów i nauczycieli Ekonomika, przybyłych uczniów i nauczycieli z Gimnazjum Nr 2 w Zamościu oraz gości specjalnych - absolwentów szkoły sprzed 55 lat, którzy ukończyli wówczas Technikum Służb Plantacyjnych o specjalizacji Kontraktacja Roślin Przemysłowych Ozimych.

Pani Dyrektor w swoim przemówieniu przedstawiła główne cele projektu DVALD, szkoły partnerskie biorące udział w przedsięwzięciu oraz dane statystyczne i ilościowe dotyczące realizowanego projektu. Podziękowała również koordynatorom oraz nauczycielom biorącym udział w przygotowaniu pikniku Comenius Day.

więcej informacji

 
Wyjazdy do Austrii, Niemiec i Wielkiej Brytanii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szczuchniak Mariusz   
czwartek, 02 lutego 2017 08:18

 

Wyjazdy do Austrii, Niemiec i Wielkiej Brytanii

Trwa nabór do II etapu realizacji projektu

Nowe kompetencje i umiejętności warunkiem dobrego startu zawodowego na europejskim rynku pracy

 

W tym etapie w stażach zawodowych wezmą udział uczniowie wszystkich klas ZSP Nr 1 w Zamościu kształcący się w zawodach:

  • technik hotelarstwa (Austria, wakacje 2017)
  • technik logistyk        (Niemcy, wakacje 2017)
  • technik ekonomista (Niemcy, wakacje 2017)

Nauczyciele kadry kształcenia zawodowego wezmą udział w wyjeździe szkoleniowym do Londynu w wakacje 2017.

Formularze zgłoszeniowe do projektu oraz Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie znajdują się w Sekretariacie szkoły.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie.

 
Zaproszenie na IX Młodzieżowe Spotkania Teatralne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Puchacz   
środa, 11 listopada 2015 17:54

Szanowni Państwo,

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu zapraszają uczniów szkół do udziału w Młodzieżowych Spotkaniach Teatralnych - IX Przeglądzie Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Przegląd odbędzie się dnia 04 grudnia 2015r. o godzinie 9.00 w siedzibie Szkoły, w Zamościu, ul. Łukasińskiego 8.

Intencją organizatorów jest przede wszystkim integracja młodzieży, rozwijanie wrażliwości artystycznej i wzbogacanie doświadczeń scenicznych młodych wykonawców. Twórcza aktywność, zainteresowanie sztuką teatralną i świetna zabawa, to główne założenia naszego przedsięwzięcia. Serdecznie zapraszamy do udziału w Młodzieżowych Spotkaniach Teatralnych.

Termin zgłoszenia upływa dnia 16 listopada 2015r.

Link do wydarzenia na Facebooku

Załączniki:

 
Uroczysta sesja Parlamentu Uczniowskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kołodziejczyk Łukasz   
środa, 21 grudnia 2016 09:04

 

W ubiegły piątek w związku z wyborami do władz SU, w  szkole odbyła się uroczysta sesja Parlamentu Uczniowskiego, podczas której ogłoszono wyniki głosowania poprzedzonego kampanią wyborczą oraz debatą osób ubiegających się o stanowisko Przewodniczącego Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

W dniu 09.12.2016r. nastąpiło uroczyste oraz oficjalne przejęcie obowiązków przez nowo wybrany Zarząd SU. Na fotelu Przewodniczącego "zasiadł" uczeń oddziału 3at Andrzej Piwkowski, który otrzymał 36,71% głosów. Funkcja Zastępcy Przewodniczącego Zarządu SU przypadła Zuzannie Jaroni - uczennicy 2bt, która podczas wyborów uplasowała się na drugiej pozycji. Trzecie miejsce zajęła Diana Nawotka z oddziału 2ft, która został Sekretarzem Zarządu SU. Frekwencja w wyborach wyniosła 72,3%, głosów nieważnych było 19, co stanowi 2,4%. Gratulujemy wszystkim kandydatom otrzymanego kredytu zaufania!!!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 14 z 178