nabor
Start
::Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu
LOTERIA FANTOWA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 18 stycznia 2015 21:06


W dniu 18 grudnia 2014 roku w szkole odbyła się loteria fantowa, która została zorganizowana przez SU. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia byli przedstawiciele Rady Rodziców wraz z Opiekunami SU oraz Dyrekcją. Loteria odbyła się dzięki uczniom, którzy dostarczyli fanty do szkoły oraz młodzieży działającej w strukturach SU, która przygotowała to przedsięwzięcie logistycznie. Podczas loterii zebrano 219,98zł. Cała kwota zostanie przeznaczona na potrzeby uczniów naszej szkoły - zakupione zostaną pomoce dydaktyczne, z których każdy uczeń szkoły będzie mógł skorzystać. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie tego przedsięwzięcia!!!

 
Spotkanie z Komisarzem Wyborczym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Kowalewska   
niedziela, 26 kwietnia 2015 19:19

21 kwietnia br. w naszej szkole odbyło się sptkanie młodzieży z Panią Teresą Bodys - Komisarzem Wyborczym w Zamościu i Sędzią Sądu Okręgowego w Zamościu oraz Panią Anną Chrzan - Dyrektorem Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Zamościu. W prelekcji wzięli udział uczniowie klas drugich oraz trzecich, a jego celem było uświadomienie społeczności uczniowskiej możliwości aktywnego udziału w życiu politycznym korzystając z konstytycyjnych praw, narzędzi demokracji i udziału w wyborach. Przedsięwzięcie to zostało przygotowane przez Opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

Poprawiony: niedziela, 26 kwietnia 2015 19:26
Więcej…
 
III Śpiewogranie w Ekonomiku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 08 lutego 2012 07:29

Karta zgłoszenia

Regulamin

Poprawiony: wtorek, 23 października 2012 16:53
 
Młodzieżowe Spotkania Teatralne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 02 listopada 2011 18:25

Szanowni Państwo  
Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół
Powiatu Zamojskiego
,

wzorem lat poprzednich zapraszamy Państwa do udziału w Młodzieżowych Spotkaniach Teatralnych. Po raz kolejny naszą ofertę kierujemy do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu zamojskiego.

Głównym zamierzeniem Organizatorów jest przede wszystkim integracja młodzieży, rozwijanie wrażliwości artystycznej i wzbogacanie doświadczeń scenicznych młodych wykonawców. Mamy nadzieję, że V edycja Przeglądu wpłynie na rozwój twórczej aktywności uczniów oraz zainteresowania sztuką teatralną, a towarzyszyć  temu będzie świetna zabawa.

Zapraszamy do udziału w V Przeglądzie  Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

Pobierz: Regulamin :: Karta zgłoszenia.

Organizatorzy

Poprawiony: wtorek, 23 października 2012 07:18
 
KONKURS DLA GIMNAZJALISTÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 02 lutego 2013 10:07

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Oskara Langego w Zamościu (Ekonomik) zaprasza Gimnazjalistów do udziału w Konkursie pt. „Walory turystyczne Zamościa i Roztocza”.

Konkurs polega na przygotowaniu i przedstawieniu prezentacji multimedialnej na temat wybranych atrakcji turystycznych miasta Zamościa i Roztocza. Konkurs odbędzie się 12 marca 2013 r. w siedzibie szkoły o godzinie 10.00. Termin zgłoszenia upływa dnia 26 lutego 2013r. Szczegółowe informacje przedstawione zostały w Regulaminie Konkursu.

Konkurs pt. „Walory turystyczne Zamościa i Roztocza” stanowi część programu „Dnia Hotelarstwa i Turystyki Aktywnej” – imprezy organizowanej 12 marca 2013 r. we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Jej celem jest m.in. zainteresowanie uczniów wiedzą z zakresu hotelarstwa i turystyki oraz zachęcenie młodzieży do podjęcia kształcenia w tych zawodach. Podczas obchodów „Dnia Hotelarstwa i Turystyki Aktywnej” szkoła gościć będzie przedsiębiorców branży hotelarskiej i turystycznej, którzy przeprowadzą prelekcje oraz prezentacje dla uczniów na temat współczesnych tendencji w hotelarstwie i turystyce. Atrakcją tego dnia będą ciekawe pokazy: m.in. kelnerski, barmański, kucharski, świątecznej dekoracji stołu.

Szkoły, których uczniowie przystąpią do Konkursu „Walory turystyczne Zamościa i Roztocza” zapraszamy do udziału w we wszystkich częściach programu „Dnia Hotelarstwa i Turystyki Aktywnej”, co stanowić będzie formę preorientacji zawodowej. W celach organizacyjnych na Karcie Zgłoszenia należy wpisać liczbę uczniów oddelegowanych ze szkoły do udziału w programie.

Pobierz: regulamin, karta zgłoszenia.

Poprawiony: środa, 06 lutego 2013 18:00
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 14 z 89