Start
::Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu
Projekt „Szansa na zdrowie i radość” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 kwietnia 2014 15:54

Informujemy o rozpoczęciu warsztatów w ramach projektu pt. „Szansa na zdrowie i radość” współfinansowanego przez Miasto Zamość.

Pierwsze spotkanie dla Rodziców/Opiekunów uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się we wtorek, 29.04.2014 r. o godzinie 16.00 w sali nr 8.

Pierwsze spotkanie dla Kierowców/Kandydatów na kierowców odbędzie się w środę, 30.04.2014 r. o godzinie 11.00 w czytelni. Termin rekrutacji do projektu został przedłużony. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Poprawiony: poniedziałek, 28 kwietnia 2014 15:59
 
Dzień Otwarty w Kawiarence PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Kowalewska   
niedziela, 29 marca 2015 21:43

Dnia 20 marca 2015 roku Samorząd Uczniowski w ramach Dnia Otwartego Szkoły przygotował wiosenną kawiarenkę. Dzięki pozyskanym przez uczennice klasy 2et sponsorom (Restauracja BOHEMA, Hotel SENATOR, MANUFAKTURA SŁODYCZY, Cukiernia SMAKOŁYK, Cukiernia MARIUSZ WASIL, KOWAL, INSPIRACJE-ART, SPEEDY PIZZA, RANCHO DEBRY, Stajnia ROZALIA, FAKTORIA) oraz własnym funduszom SU oferta kawiarenki była niezwykle bogata. Można było skosztować pysznych pączków, babeczek, kruchych ciasteczek, sernika, szarlotkę oraz prawdziwą włoską pizzę wraz z aromatyczną kawą, herbatą bądź też sokami owocowymi. W pełni profesjonalna obsługa w postaci uczennic i uczniów klasy 2et, 3ct, 3et oraz 3dt zadowoliła nawet najbardziej wybrednych klientów. Nad całością, oprócz opiekunów Samorządu Uczniowskiego, czuwał przygotowany przez jednego z naszych sponsorów profesorek wykonany z balonów. Sala była przyozdobiona również profesjonalnie przygotowanymi dekoracjami balonowymi. Przez kawiarenkę przewinęło się wyjątkowo wielu gości, a sukces tego przedsięwzięcia był zasługą Samorządu Uczniowskiego, uczennic oraz uczniów zaangażowanych w przygotowanie kawiarenki i obsługę klientów, a także naszych sponsorów, którym serdecznie dziękujemy.

Więcej…
 
REGULAMIN KONKURSU NA PLAKAT POD TYTUŁEM: „Mój wygląd świadczy o mnie” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kinga Nowicka   
środa, 29 kwietnia 2015 13:32

ORGANIZATOR:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, ul. Łukasińskiego 8

CEL KONKURSU:

  • popularyzacja grafiki komputerowej,
  • zapoznanie z zasadami dobrego wychowania,
  • rozwijanie twórczości i umiejętności młodzieży.

UCZESTNICY:

Konkurs skierowany jest do uczniów ZSP Nr 1

WYMAGANIA:

Konkurs polega na wykonaniu przez uczestnika plakatu pt. „MÓJ WYGLAD ŚWIADCZY O MNIE”.

Plakat powinien zawierać:

  • format A1 pionowy lub poziomy,
  • technika komputerowa,
  • jeden uczestnik może wykonać jedną pracę,
  • praca powinna być podpisana (imię, nazwisko, klasa),
  • prace zespołowe lub niezgodne z regulaminem nie będą dopuszczone do konkursu

TERMINY:

  • podpisane prace ą należy dostarczyć do pani Kingi Nowickiej w terminie do 15.05.2015r.
  • rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 16.05.2015 r. w ZSP Nr 1 w Zamościu przy ul. Łukasińskiego 8.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac konkursowych w celach promocyjnych.

Ocenie podlegać będzie inwencja twórcza autora pracy, staranność  i estetyka pracy oraz nawiązanie do tematyki plakatu.

Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody (m.in. wydruk plakatu na ploterze drukującym z wykorzystaniem płótna Canvas).

 

Prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

ul. Łukasińskiego 8, 22-400 Zamość

tel. 84 638-43-51, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.ekonomikzamosc.pl

organizator: Kinga Nowicka

Poprawiony: środa, 29 kwietnia 2015 13:40
 
Projekt ,,Bezpieczeństwo w szkole i w mieście – nasz wspólny program” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Puchacz   
czwartek, 09 kwietnia 2015 22:03

W okresie od 12.05.2015 do 15.12.2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu realizowany będzie projekt ,,Bezpieczeństwo w szkole i w mieście – nasz wspólny program” w ramach Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań ,,Razem bezpieczniej” – obszar 4.2. Bezpieczeństwo w szkole.

Celem projektu jest ograniczenie liczby przestępstw i wykroczeń w szkole oraz w bezpośrednim otoczeniu szkoły o minimum 10 % w stosunku do stanu z lat ubiegłych (2012-2014).

We współpracy z licznymi instytucjami, organami i organizacjami realizowane będą zajęcia edukacyjne, warsztaty, spotkania, treningi, pogadanki i prelekcje mające na celu edukację dla bezpieczeństwa oraz podniesienie świadomości społecznej z zakresie konieczności przeciwdziałania przemocy i agresji w szkole.

Rozbudowa monitoringu szkolnego dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo w szkole oraz w bezpośrednim otoczeniu szkoły. Zainstalowanie monitorów na korytarzach szkolnych usprawni przepływ informacji w szkole.

Promowana będzie aktywność ruchowa oraz zdrowy styl życia. W tym celu w szkole powstanie siłownia wyposażona w sprzęt sportowy, który zapewni młodzieży zdrowy rozwój psychofizyczny. Ponadto odbywać się będą zajęcia rekreacyjno-sportowe z łyżwiarstwa, spotkania ze znanymi sportowcami.

Bezpośrednimi adresatami projektu będą: uczniowie ZSP Nr 1, uczniowie okolicznych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, rodzice, nauczyciele, niedydaktyczni pracownicy szkoły oraz mieszkańcy miasta.

W realizację projektu zaangażują się także następujące instytucje: Policja, Prokuratura Okręgowa w Zamościu, Straż Miejska, Poradnia Medycyny Szkolnej w Zamościu, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 1 w Zamościu, Centrum Zdrowia Psychicznego (Poradnia Leczenia Uzależnień), Powiatowa stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zamościu, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Zamościu oraz lokalne media: Kronika Tygodnia, Gazeta Zamojska, Portal Internetowy: zamosconline, Portal internetowy roztocze.net i Radio Eska.

Poprawiony: poniedziałek, 27 kwietnia 2015 11:10
 
Harmonogram pikniku Comenius Day PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Szczuchniak   
środa, 17 czerwca 2015 16:43

Poprawiony: środa, 17 czerwca 2015 16:51
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 14 z 100