Start
::Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu
Zaproszenie na IX Młodzieżowe Spotkania Teatralne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Puchacz   
środa, 11 listopada 2015 17:54

Szanowni Państwo,

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu zapraszają uczniów szkół do udziału w Młodzieżowych Spotkaniach Teatralnych - IX Przeglądzie Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Przegląd odbędzie się dnia 04 grudnia 2015r. o godzinie 9.00 w siedzibie Szkoły, w Zamościu, ul. Łukasińskiego 8.

Intencją organizatorów jest przede wszystkim integracja młodzieży, rozwijanie wrażliwości artystycznej i wzbogacanie doświadczeń scenicznych młodych wykonawców. Twórcza aktywność, zainteresowanie sztuką teatralną i świetna zabawa, to główne założenia naszego przedsięwzięcia. Serdecznie zapraszamy do udziału w Młodzieżowych Spotkaniach Teatralnych.

Termin zgłoszenia upływa dnia 16 listopada 2015r.

Link do wydarzenia na Facebooku

Załączniki:

 
Wyjazdy do Austrii, Niemiec i Wielkiej Brytanii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szczuchniak Mariusz   
czwartek, 02 lutego 2017 08:18

 

Wyjazdy do Austrii, Niemiec i Wielkiej Brytanii

Trwa nabór do II etapu realizacji projektu

Nowe kompetencje i umiejętności warunkiem dobrego startu zawodowego na europejskim rynku pracy

 

W tym etapie w stażach zawodowych wezmą udział uczniowie wszystkich klas ZSP Nr 1 w Zamościu kształcący się w zawodach:

  • technik hotelarstwa (Austria, wakacje 2017)
  • technik logistyk        (Niemcy, wakacje 2017)
  • technik ekonomista (Niemcy, wakacje 2017)

Nauczyciele kadry kształcenia zawodowego wezmą udział w wyjeździe szkoleniowym do Londynu w wakacje 2017.

Formularze zgłoszeniowe do projektu oraz Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie znajdują się w Sekretariacie szkoły.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie.

 
Rozstrzygnięcie konkursu „Edukujemy-Pomagamy” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Czarnowska Katarzyna, Bajaka Magdalena   
czwartek, 05 stycznia 2017 08:35

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu pod opieką pań: Katarzyny Czarnowskiej oraz Magdaleny Bajaka zostali laureatami OGÓLNOPOLSKIEGO konkursu „Edukujemy-Pomagamy” w kategorii szkoły ponadgimnazjalnej. Konkurs, którego organizatorem była REBA Organizacja Odzysku S.A., polegał na zbiórce zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych. Za zebrane 168 kilogramów nośników energii szkoła otrzymała nagrody do wykorzystania w celu prowadzenia akcji ekologicznej oraz dyplom. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którym los środowiska naturalnego nie jest obojętny. Zachęcamy do kontynuowania akcji - punkty z zachowania czekają!

 
Uroczysta sesja Parlamentu Uczniowskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kołodziejczyk Łukasz   
środa, 21 grudnia 2016 09:04

 

W ubiegły piątek w związku z wyborami do władz SU, w  szkole odbyła się uroczysta sesja Parlamentu Uczniowskiego, podczas której ogłoszono wyniki głosowania poprzedzonego kampanią wyborczą oraz debatą osób ubiegających się o stanowisko Przewodniczącego Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

W dniu 09.12.2016r. nastąpiło uroczyste oraz oficjalne przejęcie obowiązków przez nowo wybrany Zarząd SU. Na fotelu Przewodniczącego "zasiadł" uczeń oddziału 3at Andrzej Piwkowski, który otrzymał 36,71% głosów. Funkcja Zastępcy Przewodniczącego Zarządu SU przypadła Zuzannie Jaroni - uczennicy 2bt, która podczas wyborów uplasowała się na drugiej pozycji. Trzecie miejsce zajęła Diana Nawotka z oddziału 2ft, która został Sekretarzem Zarządu SU. Frekwencja w wyborach wyniosła 72,3%, głosów nieważnych było 19, co stanowi 2,4%. Gratulujemy wszystkim kandydatom otrzymanego kredytu zaufania!!!

Więcej…
 
Taniec rządzi – stop uzależnieniom! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Urszula Drążek   
niedziela, 28 lutego 2016 20:19

Stowarzyszenie Przyjaciół Ekonomika przystąpi od 01.03.2016 do realizacji nowego projektu współfinansowanego przez Miasto Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2016 pt. „Taniec rządzi – stop uzależnieniom”. Projekt jest skierowany do osób, które:

  • są uczniami szkół gimnazjalnych lub ponadgimnazjalnych
  • mieszkają na terenie miasta Zamość
  • lubią taniec i zdrowy styl życia

Szczegółowe informacje już wkrótce na stronie Stowarzyszenia i zamojskiego Ekonomika: http://stowarzyszenie.ekonomikzamosc.pl/; http://www.ekonomikzamosc.pl/

 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 14 z 177