Start
::Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu
Spotkanie uczestników projektu „The social Way of Life” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Urszula Drążek   
wtorek, 03 listopada 2015 08:09

Spotkanie uczestników projektu „The social Way of Life”

Stowarzyszenie Przyjaciół Ekonomika zaprasza uczestników projektu „The social Way of Life”  na spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu do Wiednia, które odbędzie się w ZSP Nr 1 w środę, 04.11.2015 o godz. 14.25 w sali nr 14.

Na spotkanie zapraszamy również trzy pierwsze osoby z listy rezerwowej.

Spotkanie uczestników projektu „The social Way of Life”

Stowarzyszenie Przyjaciół Ekonomika zaprasza uczestników projektu „The social Way of Life” na spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu do Wiednia, które odbędzie się w ZSP Nr 1 w środę, 04.11.2015 o godz. 14.25 w sali nr 14.

Na spotkanie zapraszamy również trzy pierwsze osoby z listy rezerwowej.

 
Zbiórka słodyczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Bajaka   
niedziela, 15 listopada 2015 12:29

Zapraszamy całą społeczność szkolną do zbiórki słodyczy oraz wyrobów cukierniczych dla najmłodszych podopiecznych Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu. Postarajmy się sprawić, aby dzieci wychowujące się w rodzinach zastępczych oraz dzieci pochodzące z rodzin przeżywających trudności opiekuńczo-wychowawcze z terenu miasta Zamość mogły radować się w dniu Świętego Mikołaja. Słodycze prosimy przynosić do P. M. Bajaki, P. K. Czarnowskiej do dnia 04 grudnia 2015 roku.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji.

 
Śpiewo-granie ,2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Wasilewska   
czwartek, 07 marca 2013 15:48

Celem konkursu skierowanego do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta Zamościa i gminy Zamość jest rozbudzenie i rozwijanie aktywności muzycznej, wyłanianie młodych talentów jak również promowanie i popularyzacja piosenki. Do konkursu zgłosiło się 6 szkół gimnazjalnych i 5 szkół ponadgimnazjalnych z Zamościa i gminy Zamość. Występy oceniało profesjonalne jury w składzie:

Pani Wiesława Badach - nauczycielka muzyki.
Pan Ryszard Badach - nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej i kompozytor
Pan Marian Szewera - były dyrektor MDK w Zamościu, muzyk, animator ruchu muzycznego.

Jury uhonorowało laureatów IV konkursu Śpiewo-granie w Ekonomiku przyznając następujące miejsca:

w kategorii – szkoła gimnazjalna:

I miejsce zajął – Bartłomiej Góra - z Gimnazjum w Łabuniach

II miejsce - Anna Demczuk – Zespół Szkół Nr 6 w Zamościu

III miejsce - Marcin Kondraciuk – Zespół Szkół Nr 2 w Zamościu

w kategorii – szkoła ponadgimnazjalna:

I miejsce zajęła Martyna Temporowicz z III LO w Zamościu

II miejsce – Magdalena Świstowska z III LO w Zamościu

III miejsce zespół w składzie : Michał Małecki – wokal, Arkadiusz Ożga – gitara elektryczna, Bartosz Zgnilec - gitara elektryczna, Krystian Szumiło – akordeon i saksofon, Patryk Galant – instrumenty klawiszowe , Jakub Wróblewski – instrumenty perkusyjne z ZSP Nr 2 w Zamościu

Wyróżnieni zostali Marcin Śpiewak z ZS Nr 1 w Szczebrzeszynie oraz Dominika Ogorzałek z I LO w Zamościu.

Została również przyznana Nagroda Publiczności, którą zdobył zespół z ZSP Nr 2 w Zamościu oraz Nagroda Dyrektora, którą otrzymała Magdalena Urban z Gimnazjum Nr 2 w Zamościu.

Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali nagrody rzeczowe i został zorganizowany słodki poczęstunek. Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali nagrody rzeczowe i został zorganizowany słodki poczęstunek. Są to Market Kaufland z Zamościa oraz Zakład Cukierniczy pana Zbigniewa Kowala mieszczący się przy Rynku Wielkim w Zamościu, Cukiernia „Smakołyk” z Zamościa, Pani Marta Zielińska sklepy Groszek, Piekarnia Henryk Ćwik/ Kebab Swojak mieszczący się przy Placu Stefanidesa 8 w Zamościu .

 
Wyniki konkursu "Ekonomista na rynku pracy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bożena Kukułowicz   
czwartek, 19 listopada 2015 09:04

Laureatką konkursu "Ekonomista na rynku pracy" została uczennica klasy 1at Paulina Krawczyk.

Serdecznie gratulujemy!!!

 
"Cały świat to sami aktorzy". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Puchacz   
wtorek, 10 grudnia 2013 20:27

Słowa Petroniusza Arbitra stały mottem zorganizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu już po raz siódmy Młodzieżowych Spotkań Teatralnych – Ekonomik 2013. Celem imprezy była przede wszystkim integracja młodzieży poprzez stworzenie przyjaznej atmosfery współzawodnictwa, a także pobudzenie kreatywnej postawy młodych wykonawców, rozwijanie wrażliwości artystycznej, zainteresowanie sztuką teatralną oraz wzbogacenie doświadczeń scenicznych młodzieży.

Tym razem impreza odbyła się 06 grudnia 2013 roku. Do przeglądu zgłosiły się trzy zespoły:

  1. Gimnazjum nr 6 w Zespole szkół nr 6 w Zamościu
  2. Publiczne Gimnazjum im. Agaty Mróz w Średnim Dużym
  3. Publiczne Gimnazjum w Komarowie Osadzie

Występy sceniczne oceniało profesjonalne jury w składzie: Teresa Madej, Wojciech Łosiewicz oraz Piotr Rogalski. Komisja konkursowa jednogłośnie przyznała I miejsce grupie teatralnej z Komarowa Osady za spektakl "Kopciuszek na wesoło”. Młodzi aktorzy umieścili bajkę we współczesnych realiach. Zwrócili uwagę na to, że pracowitość Kopciuszka lubiącego czytać książki, słuchać muzyki i uprawiać sport zostaje nagrodzona. II miejsce ex aequo przyznano grupie z Gimnazjum w Średnim Dużem za przedstawienie kabaretowe ,, Dama na wieży” pokazujące relacje prospołeczne oraz dążenie do osiągnięcia szczęścia i Gimnazjum nr 6 w Zamościu za spektakl "One trzy”. Jest to przedstawienie oparte na autorskim tekście. Porusza problem relacji międzyludzkich, odnajdywania siebie w grupie i poszukiwania pomysłu na wyrażenie siebie.

Poprawiony: wtorek, 18 marca 2014 18:20
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 14 z 128