Nabór elektroniczny

Reklama

Start

::Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu
Płatne staże zawodowe dla uczniów technikum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Urszula Drążek   
środa, 19 lutego 2014 07:21

Uczniowie klas I, II i III kształcący się w zawodach: technik ekonomista, technik hotelarstwa, technik handlowiec i technik informatyk mogą ubiegać się o przyjęcie do projektu: „Edukacja i praca - to się opłaca”, w ramach którego wezmą udział w miesięcznych płatnych stażach zawodowych, połączonych z kursami przedsiębiorczości i doradztwem zawodowym. Wynagrodzenie dla stażystów wynosi 1500 zł brutto. Dla uczestników projektu przewidziane są certyfikaty oraz atrakcyjne gadżety.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o złożenie kompletu dokumentów zgłoszeniowych u zastępców dyrektora, do czwartku, 20.02.2014 do godziny 12.00.

Zgodnie z regulaminem rekrutacji, dostępnym pod adresem: http://edukacja.oic.lublin.pl Szkoła zgłosi do udziału w projekcie 50 uczniów. Kryterium uczestnictwa stanowić będzie najwyższa średnia ocen i najwyższa frekwencja za I semestr roku szk. 2013/ 2014. O zakwalifikowaniu uczniów do projektu zadecyduje ostatecznie lider projektu – Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland.”

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE SĄ DOSTĘPNE U ZASTĘPCÓW DYREKTORA, p. 11.

Poprawiony: środa, 19 lutego 2014 07:25
 
Spotkanie z pracownikiem UM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jadwiga Wiśniewska   
wtorek, 27 maja 2014 08:50

27.05.2014r. w naszej szkole gościł Pan Piotr Zając - Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta Zamość. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z zasadami segregacji oraz punktami selektywnego zbierania odpadów. Uczniowie klas 2ft i 3dt aktywnie uczestniczyli w pogadance na temat selektywnego zbierania odpadów oraz wpływu Ustawy o odpadach na jakość środowiska w mieście i gminie Zamość. Był to kolejny punkt realizacji projektu Stan środowiska zależy od nas. Uczestnicy spotkania przygotowali się dzielenia się wiedzą ze społecznością uczniowską.

Więcej…
 
GŁOSOWANIE NA "NAUCZYCIELA ROKU" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Kołodziejczyk   
niedziela, 06 października 2013 20:33

Zgodnie z panującą w naszej szkole tradycją, przed zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej, uczniowie w tajnym głosowaniu dokonują wyboru NAUCZYCIELA ROKU. W związku z tym, we środę 9 października odbędzie się głosowanie - komisja wyborcza odwiedzi każdą klasę, by uczniowie mogli oddać swoje głosy. Nazwisko zwyciężczyni lub zwycięzcy zostanie ogłoszone podczas uroczystej akademii szkolnej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbędzie się w piątek 11 października 2013 roku. Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w wyborach.

 
ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Sarecka-Nowak   
czwartek, 20 grudnia 2012 08:24

W dniach 7-8 grudnia odbyła się po raz kolejny zbiórka żywności, zorganizowana przez Bank Żywności i Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie. Wolontariusze z naszej szkoły wsparli tę akcję kwestując w zamojskich sklepach „Społem” i „Biedronka”. Celem akcji jest pomoc rodzinom, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

 
ZAKOŃCZENIE KONKURSU NA LOGO PROJEKTU „WARTOŚCI DEMOKRATYCZNE A ZRÓŻNICOWANIE JĘZYKOWE” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Szczuchniak   
środa, 01 stycznia 2014 19:20


W poniedziałek, 16 grudnia 2013r. minął termin składania prac konkursowych uczniów ZSP nr 1 w Zamościu dotyczących zaprojektowania logo międzynarodowego, wielostronnego projektu partnerskiego szkół pod nazwą Wartości Demokratyczne a Zróżnicowanie Językowe realizowanego przez naszą szkołę w ramach Programu Comenius – Uczenie się przez całe życie.
Prace konkursowe zaprojektowali uczniowie klas 2et oraz 4ht, kształcący się w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych. Opiekę merytoryczną nad pracą niżej wymienionych uczniów sprawowała Pani Kinga Nowicka.
1.    Kamil Jabłoński, klasa 2et;
2.    Paweł Duduś, klasa 2et;
3.    Arianna Kostrubiec, klasa 4ht;
4.    Gabriela Kochaniec, klasa 4ht;
5.    Jakub Rybczyński, klasa 4ht;
6.    Marcin Dedko, klasa 4ht;
7.    Monika Gałka, klasa 4ht.

Poprawiony: niedziela, 12 stycznia 2014 19:25
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 14 z 71