Start -> Samorząd -> Przegląd działań
Samorząd
Uroczysta sesja Parlamentu Uczniowskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kołodziejczyk Łukasz   
środa, 21 grudnia 2016 09:04

 

W ubiegły piątek w związku z wyborami do władz SU, w  szkole odbyła się uroczysta sesja Parlamentu Uczniowskiego, podczas której ogłoszono wyniki głosowania poprzedzonego kampanią wyborczą oraz debatą osób ubiegających się o stanowisko Przewodniczącego Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

W dniu 09.12.2016r. nastąpiło uroczyste oraz oficjalne przejęcie obowiązków przez nowo wybrany Zarząd SU. Na fotelu Przewodniczącego "zasiadł" uczeń oddziału 3at Andrzej Piwkowski, który otrzymał 36,71% głosów. Funkcja Zastępcy Przewodniczącego Zarządu SU przypadła Zuzannie Jaroni - uczennicy 2bt, która podczas wyborów uplasowała się na drugiej pozycji. Trzecie miejsce zajęła Diana Nawotka z oddziału 2ft, która został Sekretarzem Zarządu SU. Frekwencja w wyborach wyniosła 72,3%, głosów nieważnych było 19, co stanowi 2,4%. Gratulujemy wszystkim kandydatom otrzymanego kredytu zaufania!!!

Więcej…
 
Andrzejkowy kiermasz wypieków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kowalewska Ewa, Kołodziejczyk Łukasz   
poniedziałek, 12 grudnia 2016 09:13

W dniu 30 listopada Samorząd Uczniowski z oddziałem 1dt przeprowadził kiermasz wypieków, z którego dochód był przeznaczony na leczenie 12-letniej Emilki cierpiącej na chorobę nowotworową. Przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów, którzy przynieśli nie tylko mnóstwo przepysznych wypieków, ale także pracowników szkoły i osób spoza niej. Kwota, którą udało się zebrać to 1367,94zł. Pieniążki zostały w całości przekazane Fundacji Księżniczki i Rycerze z przeznaczeniem na leczenie dziewczynki. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, dzięki którym możliwe było zorganizowania tej akcji oraz tym, którzy ją wsparli finansowo.

 
Mikołajki 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kowalewska Ewa, Kołodziejczyk Łukasz   
poniedziałek, 12 grudnia 2016 09:08

W dniu 6 grudnia 2016 roku z okazji Mikołajek, Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs dla wszystkich oddziałów na najlepsze mikołajkowe przebranie. Na szkolnych korytarzach było wyjątkowo kolorowo i sympatycznie, gdyż wielu uczniów posiadało elementy stroju jednoznacznie kojarzące się z tą wyjątkową postacią, ale także jej pomocnicami i pomocnikami. Spośród oddziałów, które wzięły udział w konkursie, komisja składająca się z Dyrekcji, opiekunów i przedstawicieli SU wytypowała zwycięzców, którymi została młodzież z  1ct. Serdecznie gratulujemy i prosimy przedstawicieli tego oddziału o zgłoszenie się w dniu 12 grudnia do opiekunów Samorządu Uczniowskiego (pani Ewy Kowalewskiej lub Pana Łukasza Kołodziejczyka) w celu ustalenia terminu wykorzystania nagrody. Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej…
 
WYBORY DO ZARZĄDU SU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Kowalewska   
niedziela, 06 listopada 2016 20:30

W związku z upływającą kadencją obecnego Zarządu SU, a zarazem zbliżającymi się wyborami na stanowisko przewodniczącej / przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, prosimy o zgłaszanie się osób chętnych do startowania w wyborach do 10 listopada 2016 roku do opiekunów SU (Pani E. Kowalewskiej lub Pana Ł. Kołodziejczyka).

 
WARSZTATY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Kowalewska, Łukasz Kołodziejczyk   
niedziela, 25 września 2016 18:04

W dniach 21-22 września 2016 roku odbyły się 2-dniowe plenerowe warsztaty Samorządu Uczniowskiego w celu opracowania planu pracy na nowy rok szkolny 2016/2017 oraz zintegrowaniu zespołu samorządowego. W tym roku miały one miejsce w jednym z najpiękniejszych polskich miast – w Sandomierzu. Podczas wyjazdu uczniowie pracujący w SU oraz ci, którzy chcieliby w przyszłości działać w jego strukturach zwiedzili malownicze miasteczko spacerując śladami ojca Mateusza podziwiając m.in. Bramę Opatowską, Ratusz, zabytkową studnię, pomnik Jana Pawła II oraz zamek z dziedzińcem, z którego można było podziwiać malowniczy krajobraz jak również okoliczne stragany, które przyciągały wzrok turystów wyrobami z krzemienia pasiastego – kamienienia optymizmu wydobywanego jedynie w tym regionie naszego kraju. Wygospodarowano również czas na spacer nadwiślańskimi bulwarami, a także na ognisko, podczas którego pieczono kiełbaski oraz dyskutowano o przyszłych działaniach oraz inicjatywach SU. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 12